Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
New RecordRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0