Titles you rated
No Longer HumanRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.0
The Untold StoryRated ★ 1.0
FearDotComRated ★ 2.0
Ju-on: White GhostRated ★ 1.0
SairenRated ★ 1.0
The Loved OnesRated ★ 3.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0- The RecordRated ★ 1.0
The Eye 2Rated ★ 3.0
CelloRated ★ 3.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
Unholy WomenRated ★ 1.0
FaceRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0