Series
Ratings
16
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KairosRated ★ 1.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0