Movies
Ratings
786
ChefRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
MimicRated ★ 3.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
Indie Game: The MovieRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0