Movies
Ratings
385
AladdinRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5