Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Lost in ParisRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
PrideRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0