Movies
Ratings
30
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
The AlpinistRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0