Movies
Ratings
815
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
High LaneRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 2.0
DisconnectRated ★ 3.0
The RecipeRated ★ 1.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0