Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0