Movies
Ratings
51
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0