Movies
Ratings
672- NoiseRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5- Midnight SunRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
My♡PuppyRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0