Series
Ratings
430
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- How to Sell Drugs Online (Fast) Season 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0