Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0