Series
Ratings
38
Kamisama KissRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0