Movies
Ratings
381
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0