Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0