Titles you rated
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
DreamRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0