Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.0- 2LinesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0