Movies
Ratings
1210
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Magic CandiesRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0