Titles you rated
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
No RegretRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0