Movies
Ratings
57
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0