Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0