Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Film SocialismeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0