Movies
Ratings
95
The Exit 8Rated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
My TeacherRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
SakuranRated ★ 5.0
Beautiful EscapeRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
In Love and Deep WaterRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 1.5
Gantz:ORated ★ 4.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
GantzRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 5.0