Series
Ratings
258
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.5
Kakegurui TwinRated ★ 0.5- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
- KakeguruiRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Slave of the Magic Capital's Elite TroopsRated ★ 5.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 5.0
Red BlueRated ★ 5.0
Minami-keRated ★ 5.0
Jiken wa, Sono Mawari de Okite iruRated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Legendary Head ShouRated ★ 5.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0