Series
Ratings
118
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ScandalRated ★ 4.5
ScandalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Sixth SenseRated ★ 4.0
Sixth Sense 2Rated ★ 4.0