Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
CrankRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0