Titles you rated
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.5