Series
Ratings
58
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5