Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0
PhenomenonRated ★ 3.0