Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 0.5
The ConcubineRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ShineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0