Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
NCT Life in ChiangmaiRated ★ 4.0
NCT Life: Hot & Young Seoul TripRated ★ 4.0
NCT LIFE in Chuncheon & HongcheonRated ★ 4.0