Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 1.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.0