Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Sweet & SourRated ★ 0.5
20th Century GirlRated ★ 1.5
Swing KidsRated ★ 2.5- CabinetRated ★ 1.0
- Gangwoo’s StoryRated ★ 2.5
When September EndsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5