Movies
Ratings
2543
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The VoyeursRated ★ 3.5
HimRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
DeliriumRated ★ 2.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.5
A Different ManRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MenRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5