Series
Ratings
45
Big Windup!Rated ★ 4.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
MashleRated ★ 0.5
No. 6Rated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0