Titles you rated
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Sorority BoysRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Whip ItRated ★ 2.0
WimbledonRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 4.0
Monster-in-LawRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
The Tale of DespereauxRated ★ 3.0