Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0