Movies
Ratings
190
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
Pat & MatRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0- Birthday CardRated ★ 4.0