Titles you rated
- Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Daegyeol! Banjun DramaRated ★ 4.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
X-Man Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5