Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 5.0 The World of LoveRated ★ 5.0
 PicnicRated ★ 4.0 PicnicRated ★ 4.0
 PossessionRated ★ 5.0 PossessionRated ★ 5.0
 Mirrors No. 3Rated ★ 4.0 Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 The GodfatherRated ★ 4.5 The GodfatherRated ★ 4.5
 TogetherRated ★ 3.5 TogetherRated ★ 3.5
 IncoherenceRated ★ 4.5 IncoherenceRated ★ 4.5
 First SummerRated ★ 4.0 First SummerRated ★ 4.0
 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
 Like Nothing HappenedRated ★ 3.0 Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
 I Love Thee for GoodRated ★ 3.0 I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
 Stop Making SenseRated ★ 5.0 Stop Making SenseRated ★ 5.0
 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
 MisericordiaRated ★ 4.5 MisericordiaRated ★ 4.5
 Naked LunchRated ★ 3.5 Naked LunchRated ★ 3.5
 QueerRated ★ 4.0 QueerRated ★ 4.0
 SinnersRated ★ 4.5 SinnersRated ★ 4.5