Titles you rated
Men in BlackRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0