Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5