Movies
Ratings
75
Hard HitRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5