Movies
Ratings
92
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.0