Series
Ratings
12
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0