Movies
Ratings
25
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0