Movies
Ratings
115
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 3.0