Series
Ratings
306
Megalo BoxRated ★ 3.5
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5