Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0